Apie mus

Mes tvirtai tikime, kad CLT yra ateities pastatų medžiaga. CLT suteikia išskirtines galimybes kurti konstrukcijos koncepciją, stilių ir architektūrą tausojant aplinką.

„KG Constructions Group“ veiklos sritys apima aliuminio-stiklo, medžio konstrukcijų išorės fasadų projektavimą, gamybą ir montavimą, priežiūrą bei remontą, taip pat saulės šviesos energijos ir šilumos panaudojimą bei inovacijų diegimą.

Galime kiekvieną pastatą paversti efektyviai veikiančiu ir ekologišku statiniu, kuris suteiktų daugiau nepriklausomybės nuo energetinės rinkos ir reikšmingai prisidėtų prie aplinkos ir klimato apsaugos

Rinkų žėmėlapis

2017 m. 70 procentų įgyvendintų ir vis dar vykdomų „KG Constructions Group“ įmonių projektų yra Švedijos bei Lietuvos rinkose. Likusią dalį sudaro projektai Danijoje, Norvegijoje, Suomijoje, Baltarusijoje, Latvijoje. Per 10 metų veiklos laikotarpį statybų projektai buvo įgyvendinti Islandijoje, Jungtinėje Karalystėje, Kazachstane.

Mūsų projektai

Mūsų projektų portfelyje – unikalūs, ekologiški ir inovatyvūs gyvenamieji bei visuomeninės paskirties pastatai, kurie yra įgyvendinti tiek Lietuvoje, tiek už jos ribų.