Socialinė atsakomybė

Mūsų įmonės tikslas – būti socialiai atsakinga įmone, kurios darbuotojai tausoja aplinką, siekia ir nori būti geruoju pavyzdžiu kitiems.

Kasdienėje veikloje efektyviai panaudojame gamtos išteklius statybų sektoriuje. Mažiname gamybos poveikį žmonėms ir aplinkai. Didelį dėmesį skiriame gamyboje naudojamų efektyvių ir saugių technologijų, mažinančių taršą, diegimui, aplinkai, draugiškų sprendimų įgyvendinimui ir produktų gamybai.

Ekologiška statyba

Remiantis Europos Sąjungos priimta direktyva, nuo 2019 metų statiniai privalo būti projektuojami taip, kad jų energetinės sąnaudos ir šiltnamio efekto sukeliančių dujų panaudojimas, gaminant medžiagas, statant, eksploatuojant ir net griaunant ar utilizuojant senas konstrukcijas būtų artimos nuliniam rodikliui. Tai veda prie to, kad ateitis priklausys energiją taupantiems statiniams, kuriamiems iš ekologiškų medžiagų, o statytojams renkantis tradicinius pastatų sprendimus, tokius kaip betonas, mūras ar metalas, atitikti keliamus ekologiškumo ir energinio efektyvumo reikalavimus bus vis sudėtingiau.

Mūsų įmonės veiklos kryptis – pastatų iš CLT medienos elementų statyba. Medis yra vienintelė statybinė medžiaga, neturinti neigiamos įtakos aplinkai. Dėka klijuoto masyvo medienos (CLT) puikių fizikinių bei mechaninių savybių, nedaroma jokia žala aplinkai.

Parama  

Mūsų įmonių grupė laiko save tiek vietos, tiek akademinių bendruomenių dalimi ir stengiasi,
laikydamasi teisės aktų reikalavimų, teikti paramą. Mūsų dėmesys yra nukreiptas į švietimą, labdarą, skurdžiai gyvenančių šeimų ir sunkiai sergančių vaikų gerovės didinimą, jaunimo iniciatyvų rėmimą, kitų kasdieninių žmogaus ir aplinkos problemų sprendimą.

Mūsų ambicija yra ne tik statyti, projektuoti ar gaminti, mūsų komanda noriai prisideda prie teigiamų sprendimų ir geresnės visuomenės kūrimo.

„KG Constructions Group“ indėlis

 • Parama „Kalėdinės vaikų svajonės“ bendradarbiaujant su „VŠĮ, Saugi Pradžia“, 2019
 • Parama „Apsaugokime mūsų ateitį“ socialiniame projekte bendradarbiaujant su „VŠĮ, Saugi Pradžia“ 2019
 • Parama projekte „VGTU Absolventai: 100 perspektyvų“, 2017
 • Prizinis fondas LR universitetų Medžiagų mechanikos olimpiadoje dalyvavusiai Vilniaus Gedimino technikos universiteto studentų komandai, 2016
 • Parama rengiant komunikacijos projektų apdovanojimus Vilniaus universiteto Komunikacijos fakultete, 2017
 • Parama Viktoro Daraškevič šeimai įrengiant naujus namus, 2016
 • KGC skyrė lėšų Žukauskų šeimos skoloms už komunalinius mokesčius padengti; darbuotojai, surengė Pyragų dieną, surinko piniginę sumą, pripildė autobusiuką iš namų suneštomis ar pirktomis įvairiomis gėrybėmis – maisto produktais, drabužiais, žaislais, įvairiais buities reikmenimis, 2016
 • Parama įgyvendinant neįgalių vaikų socialinių įgūdžių ugdymo projektą „Kelionės-svajonės“, 2014
 • Parama rengiant pirmąjį Vilniaus gatvės meno festivalį „Vilnius Street Art 2013“, 2013
 • Parama VGTU karjeros dienose 2012, 2011
 • Kasmetinis darbuotojų įsitraukimas į Vilniaus universiteto ligoninės Santariškių klinikų Kraujo centro vykdomas kraujo davimo akcijas