„KG Constructions“ – tarp 10 finalistų konkurse „Deep Green Challenge“

2017.10.06

Visame pasaulyje gerai žinomos kompanijos „Skanska“ organizuotame konkurse „Deep Green Challenge 2017“ finaliniame etape savo unikalų produktą, padedantį kurti pasyvius ir ekologiškus pastatus, pristatė „KG Constructions“  bendrovė.

„Skanska“ – viena didžiausių statybinių įmonių pasaulyje, kuri yra užsibrėžusi tikslą iki 2020 metų tapti žaliausia statybų įmone. Siekiant kuo sparčiau judėti užsibrėžto tikslo link, įmonė surengė konkursą, kuriame varžėsi daugiau nei 50 įvairaus profilio verslo subjektų. Kiekvienas jų pristatė savo ekologiškas idėjas, kurios ateityje padėtų kurti ir vystyti gamtą tausojantį statybų sektorių.

„KG Constructions“ pasiūlytas produktas sėkmingai įveikė tris konkurso etapus ir buvo nominuotas kaip vienas iš 10 geriausių sprendimų. Finaliniame etape, vykusiame „Skanska“ bendrovės būstinėje Stokholme, dalyvavo daugiau nei 130 suinteresuotų asmenų, tarp kurių buvo architektų, vystytojų, statybinių įmonių ir spaudos atstovų. Komisiją sudarė aštuoni konkursą organizavusios įmonės atstovai, atsakingi už žaliųjų technologijų kūrimą.

Savo iniciatyva bendrovė „Skanska“ toliau sieks padėti geriausias idėjas pristačiusioms įmonėms, tarp jų ir „KG Constructions“, atrasti unikalius statybų projektus, kuriuose būtų pritaikomos žaliosios technologijos.

Masyvios medienos elementai – „KG Constructions“ siūlomas sprendimas ekologiškiems pastatams

 Plačiau apie masysios medienos elementus statybose skaitykite:

Lietuvių dėka skandinavai iš naujo atranda medieną