Unikalus statinys – architektų ir visuomenės dėmesio centre

2018.05.15

Dar vienas architektūriniais bei technologiniais sprendimais unikalus projektas puošia Stokholmo priemiestį ir reprezentuoja bendrovių „KG Constructions“ ir „Lignas” bendradarbiavimo galimybes.

Gegužės 12 d. Švedijos sostinėje visuomenei atvertas Švedijos bažnyčios „Svenska Kyrkan“ užsakymu pastatytas administracinis pastatas. Tai technologiniu požiūriu unikalus medžio ir stiklo konstrukcijų statinys. Vienos garsiausių Skandinavijos architektų kompanijos „Wingårdh“ parengtame projekte buvo numatyta maksimaliai išnaudoti medžio ir stiklo konstrukcijų privalumus.

Artiomas Kuranovas, UAB „Lignas“ direktorius pasakoja, kad pastato unikalumas sulaukė ne tik bendruomenės, bet ir profesionalų įvertinimo.
„Atidarymo ceremonijos metu dalyvavęs vienas garsiausių Švedijos architektų Gert Wingårdh dėkojo „KG Constructions” ir „Lignas” už įgyvendintus sprendimus, sklandų ir produktyvų bendradarbiavimą“, – atidarymo šventės akimirkomis dalinasi p. Kuranovas.

Ekologiškas ir aplinkai draugiškas projektas Švedijoje nominuotas tarp 5 pretendentų, galinčių vadintis geriausiu 2018 m. Sundbyberg komunos pastatu.

Balsą už  šį statinį galite atiduoti ir jūs. Balsuokite už 4-ąjį numerį  Sundbyberg Kyrkogårdsvägen 2https://www.sundbyberg.se/bygga-bo-miljo/stadsplanering-byggprojekt/arets-byggnad-2018.html.