Gamyba

Bet kurios gamybos sėkmės garantas yra tinkamas pasiruošimas ir planavimas, todėl gamybos procesų optimizavimui stengiamės maksimaliai naudoti „just-in-time“ filosofiją: kai reikalingos komplektuojančios medžiagos ir pusgaminiai yra pristatomi prieš pat surinkimą.

Fasadų elementai surenkami ant specialiai šių produktų gamybai suprojektuotos ir pagamintos gamybinės linijos, kuri yra nuolatos tobulinama ir, esant poreikiui, modifikuojama, atsižvelgiant į gaminamo produkto specifiką.

Mūsų projektai yra išskirtinės architektūros ir išsiskiria unikaliais fasadų sprendiniais, todėl daugeliu atvejų prieš pradedant masinę gamybą yra suprojektuojamas ir pagaminamas fasado pavyzdys, taip vadinamas „mock-up“. Palyginimui, tai yra tas pats, kaip koncepcinio modelio atitikmuo automobilių pramonėje. Gaminant fasado fragmento pavyzdį išaiškėja parinktų techninių sprendinių ir medžiagų tinkamumas, sumodeliuojami gamybiniai procesai, kurie bus naudojami masinėje projekto gamyboje.

 

Plėsdamiesi ir plėsdami projektų portfelį turime plėsti ir gamybą, jos apimtis, sandėlius, infrastruktūrą. Taip pat turime būti lankstesni ir plėsti gamybines galimybes. To pasekoje, 2019 -iais investavome beveik 500.000 Eur į stakles, patalpų pertvarkymą, atnaujinimą. Išaugus produkcijos poreikiui, kuriai reikalingas metalinių profilių apdirbimas buvo įsigytos MECAL 5 ašių CNC aliuminio, plieno ir plastiko profilių apdirbimo centras su 11 kW motoru ir 13-kos įrankių dėtuve, Jos leidžia apdirbti (frezuoti ir pjauti)  iki 3,99m ilgio ruošinius jei dirbama dvejose darbo zonose ir net iki 8 m jei dirbama viena darbo zona.

Bei dviejų pjūklų programines skersinio pjovimo stakles su 3kW motoru bei MAB (automatinis postūmis smulkioms detalėms) moduliu, kuris užtikrina tikslų ir greitą aliuminio ir plastiko profilių pjovimą nuo 5 mm iki 6 m ilgio.