Montavimas

Montavimas yra tiesiogiai susijęs su gamybos procesu, nes mūsų versle fasadas kaip galutinis gaminys yra pilnai sukuriamas ir perduodamas naudojimui tik po jo sumontavimo statybos aikštelėje. Montavimo procesas turi būti kruopščiai suplanuotas. Planavimo etape yra privaloma dar atsakingiau ir kruopščiau numatyti daugelį vidinių veiksmų, atsirasiančių projekto eigoje, todėl montavimo procesą galima išskirti kaip ypatingai svarbų.

Projekto vykdymo procese atsiranda papildomi faktoriai: įvairios oro sąlygos, daug skirtingų projekto subrangovų toje pačioje statybų aikštelėje, aukštuminiai darbai, darbo kitoje šalyje niuansai ir kita. Ypatingą vertę montavimo procese įgauna maksimalus fasadinių elementų gamyklinis išbaigtumas. Trumpėjant montavimo trukmei, didėja tikimybė galutinį produktą užsakovui perduoti laiku ir užtikrinti aukščiausią jo kokybę.

Mūsų montuotojai dirba glaudžiai bendradarbiaudami su projekto valdymo komanda, kuri rūpinasi technine projekto priežiūra, medžiagų kokybe, procesų efektyvumo užtikrinimu.